Si rrallëherë, Alketa Vejsiu i shpreh dashurinë publikisht bashkëshortit (Foto)

Kur bëhet fjalë për familjen dhe jetën private, Alketa Vjesiu ka qenë gjithmonë shumë e rezervuar, duke mos treguar shumë.

Por së fundi ajo ka ndarë një copëz të vogël nga jeta e saj personale, duke publikuar një foto ku shihen dy duar të shtrënguara. Dora e saj dhe e bashkëshortit dhe krah fotos shkruan: “Të dua”

Advertisement