Si dy shoqe, Miriami dhe Ameli janë kombinuar kaq bukur bashkë (Foto)

Që pas lindjes së vajzës, Intagrami i Miriamt ka ndryshuar, pasi një pjesë të madhe të postimeve të saj e zë pikërisht e vogla, Ameli.

Dhe ditën e sotme ajo na ka zbukuruar ditën me fotot që ka publikuar, ku shfaqet me vajzën e saj, ndërkohë që janë duke shëtitur në këtë ditë me diell. Ato duken si dy shoqe të kombinuara dhe me veshjet e tyre.

Advertisement