E dashura e Usain Bolt një engjëll seksi në Karnavale (Foto)

E dashura prej pesë vitesh e Usain Bolt, Kasi Bennet, ka marrë pjesë në Karnavalet në Jamaica, nga ku ka publikuar një foto mjaft joshëse.

E veshur me një kostum banje metalik me rripa dhe me krahë të bardha, bukuroshja mund të ngatërrohej shumë lehtë me një engjëll të “Victoria’s Secret”. Karnavalet vjetore në Jamaica, që zhvillohen në Kingston dhe zonat e resoritit Ocho Rios, nisin në Janar dhe përfundojnë në Prill.

Advertisement