Kishte ardhur koha…

Pas muajsh spekulime, Cardi B më në fund shpalli shtatëzëninë e saj gjatë Saturday Night Live. Repistja karzmatike, albumi debutues I të cilës “Invasion of Privacy” u publikua të premten, e konfirmoi personalisht lajmin, edhe pse TMZ pretendon se kishte dijeni që në në mars. Ajo e tregoi barkun e fryrë gjatë performancës së “Be Careful.“

Advertisement

Offset gjithashtu postoi në rrjete sociale, duke zgjedhur një foto bashkë me partneren e tij duke i shtuar diciturën “Cardi dhe unë ndihemi shumë të ekzaltuar për kapitullin tonë të radhës së bashku.“