Seks, Dashuri dhe Forcë! Naomi Campbell pozon me të dashurin 12 vjet më të ri (Foto)

Naomi Campbell duket se po kalon periudhën më të mirë të jetës së saj…

Përgjatë këtyre javëve ka qenë në qendër të vëmendjes nga zëra që thonin se me shumë mundësi ishte në një romancë me reperin Skepta. E në fakt kishin të drejtë!

Advertisement

Ajo ka konfirmuar lidhjen e saj të re me reperin 35-vjeçar përmes kopertinës të fundit të revistës britanike GQ, ku thuhet: “Racë, Seks, Dashuri dhe Forcë! Kur Naomi njohu Skepta-n”.

Kujtojmë se pak ditë më parë Naomi shpërndau një foto në Snapchat përkrah reperit, të cilën më pas vendosi ta fshinte. Megjithatë nuk humbëm asgjë, pasi kemi këtë super korpetinë.