Sa janë rritur! Binjakët e George dhe Amal Clooney vizitojnë Italinë (Foto)

Fundjavën që lamë pas, çifti Clooney mbërriti në Sardenja të Italisë, e bashkë me ta edhe binjakët, Alexander dhe Ella.

Nuk ndodh shpesh që të shikojmë binjakët e tyre, por këtë herë le të admirojmë këto foto të rralla të çiftit teksa zbresin nga avioni privat plot buzëqeshje, duke mbajtur secili në krahë binjakët 10-muajsh.

Advertisement

 

Aktori 57-vjeçar, si një baba i përkushtuar, mori me vete dhe një libër muzikor. Një-vjeçarët janë të paparashikueshëm fundja, duhen argëtuar disi…

Tani, gati për aventura!