Këngëtarja Miriam Cani njihet për thjeshtësinë e saj…

Këtë herë, bashkëshortja e Alban Skënderaj dhe nëna e vogëlushes Ameli, e ka nisur ditën me një postim në Instagram ku duket që sapo është zgjuar dhe iu uron fansave “Mirëmëngjesss”. Nuk na ngelet tjetër veçse të admirojnë pamjen e saj natyrale dhe pa grim. Duket kaq e ëmbël!

Advertisement

Mirmengjesss ☺️

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on