Roza Lati puth në buzë Feron gjatë emisionit, reperi vihet në siklet?

Prezantuesja, Roza Lati, është siguruar edhe një herë që të rrëmbejë vëmendjen me një veprim të papritur të saj.

Bukuroshja në emisionin e saj “Why Not?” ka “ngacmuar” reperin Fero duke i kërkuar në fund ta puthë.

Advertisement

Pak kohë më parë qarkulloi lajmi se Roza Lati ishte në një lidhje me Feron ndonëse dyshja as nuk ishin kapur mat e as nuk kishin deklaruar gjë.

Gjithçka nisi nga një koment i një fansi të Rozës i cili në një video live e pyeste: “A është e vërtet që të ka ** Fero?”.
Roza u përgjigj se ka të dashur tjetër dhe këtë e sqaroi edhe dje gjatë emisionit.

“Hyra live në Instagram dhe komentonte një djalë O Roza a është e vërtet që të ka ** Fero? Unë ngela dhe thashë që kam 8 muaj që jam në një lidhje me një djalë tjetër, ç’i keni këto muhabete? Sa herë që futem live më bëjnë komente a është e vërtet që kam diçka me Feron. Mua më duket se njerëzit duan të na shohin bashkë”, u shpreh Roza.

Pasi e puthi, nga pamja e reperit dukej sikur ai ishte në siklet… Ju si mendoni?