Roza Lati poston pozat “hot” me bikini, por fansat kapin detajin që askush se priste (FOTO)

Moderatorja e njohur, Roza Lati, ka nisur së fundmi pushimet. Në profilin e saj në “Instagram”, ajo ka publikuar disa fotografi me bikini ku shfaqet në super formë.

Një ditë më parë, Roza ka marrë vëmendjen e të gjithëve me pozën që kishte zgjedhur për të postuar në rrjetet sociale.

Advertisement

E veshur me bikini, Roza ka pozuar së bashku me qenin e saj. “Vajzat aventuriere”, shkruan moderatorja krahas fotos që ka marrë mijëra pëlqime.

E teksa fansat i kanë bërë shumë komplimente, ka patur nga ata që kanë vënë re një detaj që i ka prishur pozën perfekte. Është shapka e Rozës, të cilën ajo nuk e ka fshehur mirë dhe ai apo ajo që ka realizuar foton nuk e ka vënë re.

Lidhur me këto komente ka reaguar vetë Roza, e cila me shaka tregon se shyqyr që ka fshehur mirë pantallonat e shkurtra. Gjithashtu ajo shprehet se ka ende poza perfekte për të postuar.

Roza Lati poston pozat “hot” me bikini, por fansat kapin detajin

Roza Lati poston pozat “hot” me bikini, por fansat kapin detajin

Roza Lati poston pozat “hot” me bikini, por fansat kapin detajin

Roza Lati poston pozat “hot” me bikini, por fansat kapin detajin

Roza Lati poston pozat “hot” me bikini, por fansat kapin detajin

Roza Lati poston pozat “hot” me bikini, por fansat kapin detajin

Roza Lati poston pozat “hot” me bikini, por fansat kapin detajin

Roza Lati poston pozat “hot” me bikini, por fansat kapin detajin