Ronela Hajati: Nuk jam lopë, urgjent gjeni një kafshë tjetër të më krahasoni!

Komentet negative nuk kanë të ndalur për figurat publike.

Në mesin e tyre e cila ofendohet shpesh është këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati e cila është krahasuar edhe me lopën.

Advertisement

Duke mos e kursyer ironinë, Ronela iu kundërpërgjigjet këtyre komentuesve duke thënë që “t’i gjejnë kafshë tjetër” urgjent.

“Komenti më i keq që lexoj për veten është krahasimi me lopën… 98% e këtyre komenteve vijnë nga gjinia mashkullore… Lopa shkretë ka bark dhe “sisë”.

Unë s’kam asnjërën nga këto më vjen keq… Më gjeni kafshë tjetër urgjent, Draguar përshembull, që dhe t’ju djeg në të njejtën kohë, të bëj të paktën një gjë për ju”- shkruan Ronela në Instastory.

Një temë që artistja është paragjykuar shpeshherë është edhe pesha e saj. Pak kohë më parë, këngëtarja ka realizuar një video në “TikTok”, duke iu përgjigjur në mënyrën e saj të gjithë “haters-ave”.