Robert Pattinson nuk ndalon së u masturbuari në ekran!

Robert Pattinson po përgatitet për rolin e tij si Bruce Wayne në filmin “Batman”, që pritet të dalë në kinema në vitin 2021.

Ndërkohë që ka treguar për “Variety” se që i vogël ka qenë adhurues i personazhit të cilin do luajë, ai është shprehur gjithashtu se është shumë i vetdijshëm dhe për një gjë tjetër.

Në ekran, aktori 33 vjeçar duket se nuk “ndalon” së masturbuari pasi para “Batman”, në filmin “The Lighthouse”, Pattinson shfaqet në një skenë duke “kënaqur” veten.

“Unë vazhdoj masturbohem. Në tre apo katër filmat e fundit, unë kam një skenë masturbimi. E bëra në “High Life”, në “Damsel”, dhe në “The Devil All the time”. E kuptova që nuk ndaloj së u masturbuari, kur e bëra edhe herën e katërt,” shprehet ai.

/TCH/