Rita Ora u dhuron prindërve shtëpinë prej 1.3 mln paund

Rita Ora

Prindërit e këngëtares shqiptare, Rita Ora, përmes një postimi në rrjetet sociale, kanë zbuluar disa pamje të shtëpisë së tyre në Londër, e cila ka vlerën e 1.3 milionë paund. Këngëtarja 28-vjeçare e ka vendosur familjen e saj në një shtëpi të re, e cila ka 6 dhoma gjumi dhe një dizajn të interierit shumë të veçantë. Po ashtu, ka mbajtëset e shkallëve të zbukuruar me ari e stil të vjetër, pikturat e ndryshme dhe shumë orendi të çuditshme. Gjithashtu, shtëpia ka një kopsht, dyshemetë e zbukuruar dhe një dhomë elegante të ngrënies, e cila është e përkryer për të pritur në darkën familjare vajzat e tyre Ritën dhe Elenën, si dhe djalin Donin.

8226748-6565377-image-a-215_15468715946398226744-6565377-Coming_home_for_Christmas_The_Hot_Right_Now_hitmaker_has_been_ab-a-4_15468949237058226752-6565377-Opulent_Features_now_include_a_super_decadent_gold_staircase_sex-a-5_15468949237238226754-6565377-Glamorous_In_one_snap_Rita_s_stunning_mother_Vera_appeared_to_ha-a-6_15468949237498226756-6565377-Snap_happy_There_are_many_instagram_worthy_interiors_in_the_home-a-7_15468949237708226758-6565377-Snap_happy_Another_room_boasts_an_unique_black_and_white_striped-a-8_15468949237728226750-6565377-It_s_beginning_to_feel_a_lot_like_Christmas_The_spacious_home_me-a-9_1546894923795