Rita Ora një fëmijë me faqet “buçko” dhe e veshur shumë bukur (Foto)

British singer Rita Ora poses for photographs at the British Fashion Awards in London December 2, 2013. REUTERS/Neil Hall (BRITAIN - Tags: ENTERTAINMENT) - RTX161J1

Rita është kthyer padyshim në një nga këngëtaret më të mira të momentit në botë dhe shpesh veshjet e saj kthehen në trend për të rinjtë.

Por, mesa duket Rita që e vogël e paska ndjekur modën, duke u veshur me shumë stil nga nëna e saj, Vera Ora. Këtë e ka treguar vetë këngëtarja nga Kosova nëpërmjet një postimi në Instagram, ku është shumë e vogël, e veshur me një fustan të kuq me vija dhe këmishë të bardhë.

Advertisement

Krah fotos Rita shkruan: Rita e vogël, kisha atë “shwaggy shwaggg” pa e ditur fare. Dhe faqet e topolake (buçko) dhe krenare. Faleminderit Vera Ora që më dërgove këtë, më bërë të lumtur.