Rita Ora falenderon për kostumin, por provokon me pozat e saj (Foto)

Këngëtarja ka dhënë mbrëmë një performancë madhështore në sheshin e Prishtinës për pavarësinë e Kosovës.

Përveç mesazheve që i tha në gjuhën shqipe dhe valles shqiptare që kërceu në skenë, vëmendjen e mori edhe kostumi i saj, të cilit nuk iu kursyen dhe kritikat.

Advertisement

Megjithatë duket se Orës nuk i intereson shumë kjo pjesë, pasi ajo vendosi të falenderojë krijuesit e saj me dy poza provokuese.

Edhe pse flamuri i Kosovës ka ngjyrën blu dhe të verdhë, Rita ka zgjedhur pikërisht ngjyrat kuq e zi për të përcjellë një mesazh bashkimi.