“Femme fatale”…

Le ta quajmë kështu Aurela Hoxhën me këtë set pozash mjaft sensuale frymëzuar nga vitet ’50.

Advertisement

Me sa duket vazhdon ende projekti i saj me studion Belle De Jour në Barcelonë, ku këtë herë moderatorja shfaqet me një korse dhe apart fotografik në dritare, ku më tepër se fjalët, e tregojnë këto fotografi bardh’ e zi se si duket.

Shijojeni…