Reperi shqiptar bën pjesë të videoklipit të tij kryeministrin Edi Rama

Pas këngës “Hashim Thaçi” reperi Buta do sjellë një projekt të ri muzikor qe ka lidhje me një tjetër politikan.

Reperi publikoi disa sekuenca nga kënga e re në llogarinë e tij në Instagram.

E veçanta e kësaj kënge është se ajo titullohet “Edi Rama” madje kryeministri shqiptar shihet dhe në video, pasi Buta ka vendosur disa pamje nga një fjalim i tij i bërë kohë më parë.

Kënga do të publikohet më 13 dhjetor, ndërkohë shihni trailerin e saj.

/News31.al/