Reperi amerikan “FUTURE” kërcen me këngën e këtij reperi shqiptar (Video)

Të gjithë e njihni “FUTURE”, por me siguri se keni parë duke dëgjuar këngën e këtij reperi shqiptar.

Future është një nga reperët më të mirë të momentit dhe kënga e tij “Mas Off” për një kohë të gjatë ishte e preferuara jonë. Por se kishim menduar se do ta shihnim ndonjëherë duke dëgjuar këngë shqip.
Është biznesmeni shqiptar, Fatmir Hysenbelliu i cili ka publikuar një video reperit amerikan teksa qëndron në mes të skenës me dy shishe me fishekzjarre në duar duke dëgjuar këngën e Unikkatil.

Advertisement