Projekti i ri i Kidës publikohet shumë shpejt

Para gati dy muajsh Kida publikoi pak nga projekti i saj i ri i cili do të titullohej “Paranojë”.

Mirëpo që atëherë fansat e këngëtares kanë pritur me padurim projektin e ri duke e parashikuar atë si një tjetër hit nga Kida.

Advertisement

Sot me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, Kida shkruan se shumë shpejtë do të lansohet projekti i saj i ri dhe i falenderon të gjithë për përkrahjen dhe durimin.