Princ Harry: Me Meghan nuk po dalim më, s’na lënë fëmijët!

Princi Harry dhe Meghan Markle bënë një paraqitje magjepsëse për të marrë çmimin ‘Ripple of Hope’ në një gala nga organizata e të drejtave të njeriut Robert F Kennedy të martën mbrëma.

Meghan tërhoqi vëmendjen e shfaqjes me një fustan mahnitës të dekoltesë me mëngë të gjata Louis Vuitton me unazën e Princeshës Diana në gisht.

Advertisement

E ndërsa veshjet e tyre elegante ranë në sy të të gjithëve, komentet e Harry-t bënë që Meghan të reagojë.

Ndërsa dyshja u ngjitën në skenë së bashku për të marrë çmimin e tyre, Harry i tha kryetarit Kerry Kennedy: “Unë do të jem i sinqertë me ju, thjesht mendova se po shkonim në një takim, kështu që m’u duk shumë e çuditshme që po ndajmë dhoma me 1500 persona! Ne nuk dalim shumë këto ditë sepse fëmijët tanë janë të vegjël, kështu që kjo është krejtësisht e papritur.’

Princi Harry më pas shtoi, duke nxitur të qeshura në publikë: ” Por është mirë të ndaj takimin me të gjithë ju, ndaj faleminderit që erdhët.” Meghan Markle u shpreh: “Faleminderit që më solle në këtë natë shumë të veçantë… takim.” “Ju mirëpritur,” u përgjigj Harry.