Po promovonte produktet e bukurisë, detaji që u vu re në videon e Aniston…

Videoja e postuar në Instagram nga Jennifer Aniston duke promovuar produktet e bukurisë la pas shumë komente. Kjo, pasi aktorja amerikane zgjodhi një bluzë të bardhë, duke mos veshur reçipeta.

Advertisement

Klipi përfshin edhe momente të tjera, mirëpo ai detaj kapi syrin e publikut. Nuk dihet nëse aktorja e ka bërë padashje apo me qëllim këtë zgjedhje.

Megjithatë, në video, Jennifer Aniston kënaqet teksa bën një prezantim shumë profesional të produkteve të bukurisë së flokëve.

Lolavie ka shtuar produkte të reja dhe unë jam e emocionuar për to. U desh më shumë se një vit për të arritur gjithçka në mënyrë perfekte dhe të gjithë miqtë e mi i kanë provuar produktet e saj dhe i kanë pëlqyer. Shpresoj që edhe ju ta bëni këtë”, ka shkruar Jennifer Aniston në video.