‘Po bëhet lojë e pisët, shtro rrugën…’/ Kë nga banorët këshillon, Juli?

Julian Deda është një nga banorët i cili deri më tani konsiderohet i fortë në lojën e tij pasi është përfshirë në debate e diskutime të shumta në shtëpinë e ‘BBV3’. Mëngjesin e sotëm ai e nisi ditën me disa këshilla për banorët e tjerë, teksa ju drejtua më konkretisht Ervinit.

Sipas tij, loja në shtëpi, referuar debateve, po bëhet ‘e pisët’ teksa i ka sugjeruar këngëtarit që të aktivizohet më shumë dhe njëfarë mënyre të mos bjerë pre e provokimeve.

Advertisement

Pjesë nga biseda:

Juli: Shtro rrugë dhe po nuk shtrove rrugë futu në grup pastaj se nuk ia del dot. Po bëhet një lojë shumë e pisët dhe unë e kam vënë re këtë, por edhe loja e pisët brenda rregullave është.

Ervini: Edhe unë e shikoj këtë gjë pavarësisht se nuk bëhem shumë pjesë e bisedave dhe këtyre gjërave, i kuptoj gjërat.

https://www.instagram.com/reel/C2j0Vi3sN6u/?utm_source=ig_web_copy_link