Plazh në Australi, Dua Lipa më seksi se kurrë (Foto)

Sukseset e Dua Lipës po shtohen çdo ditë e më shumë dhe këngët e saj kanë arritur të bëhën hite në vende të ndryshme në botë.

Ylli i muzikës pop, pas një sërë koncertesh të suksesshme po kalon disa ditë relaksi, duke marrë rreze dielli në Australi. Këtë e ka treguar vetë Dua nëpërmjet postimeve në Instagram, ku shfaqen super seksi me një palë bikine ngjyrë të gjelbër.

Advertisement