Oh, Pink!

Artistja 38 vjeçare, publikoi dje këtë baladë vërtet emocionuese në kanalin e saj në YouTube. Pink e nis videon duke vështruar kamerën e më pas fillon të këndojë tekstin prekës.

Advertisement

“Wild hearts can’t be broken” titullohet kënga në klipin e së cilës shfaqet dhe Willow, vajza e këngëtares.

Videoja vjen si bashkëpunim me UNICEF dhe si ambasadore e organizatës, Pink tha që do të bënte dhe një donacion për organizatën e fëmijëve.