Pas tradhëtisë së Tristan, Enca urren të gjithë meshkujt…

Tradhtia e Tristan Thompson ndaj bashkëshortes së tij Khloe Kardashian po bën xhiron e rrjetit, pasi ylli i basketbollit u pa me një vajzë duke u ngjitur në dhomën e tij të hotelit.

Për këtë ngjarje kanë reaguar disa personazhe me famë ndërkombëtare dhe së fundmi këtij grupi i është bashkuar edhe Enca, e cila ka reaguar me anë të një postimi në Instastory.

Advertisement

“Sapo u zgjova në mëngjes dhe pashë tradhtinë e Tristan fillova t’i urrejë meshkujt e të gjithë botës”,- shprehet Enca në postimin e saj duke na lënë të kuptojmë se këngëtarja është shumë e zhgënjyer nga ky veprim.