Ami para pak muajsh ka sjellë në jetë vajzën e saj Sia, të cilës i është përkushtuar tërësisht…

Pavarësisht përkushtimit, Ami nuk harron të kujdeset edhe për veten.

Advertisement

Në një video live mëngjesin e sotëm në Instagram Story, ajo ka ndarë disa këshilla teksa tregon se çfarë bën për të qëndruar në formë. E veshur sportive dhe pa grim, Ami ka dalë për vrap në natyrë.

Ajo tregon se mënyra më e mirë për të qëndruar në formë dhe të shëndetshëm është të merresh me aktivitet fizik. Një mesazh ky mjaft pozitiv ky për të gjithë ndjekësit e saj, e sidomos nënat e reja.