Ajo e kapi!

Pas Çiljeta Xhilagës, Katy Perry ishte këngëtarja tjetër me fat që kapi buqetën e luleve në  dasmën e mikeshës së saj (çfarë dite e mirë qenka të martohesh në Ditën e Shën Valentinit, apo jo?).

Advertisement

Sipas lajmeve të fundit në mediat rozë, Katy është rikthyer me Orlando Bloom dhe përpjekja e saj energjike për të marrë buqetën natën e kaluar mund të tregojë se: 1) Ajo  dëshiron të martohet përsëri, 2) Ajo po i jep Orlandos një shenjë që të nxitojë ose 3 ) Perry mund të ketë marrë tashmë një propozim (shumë shpejt për këtë të fundit, apo jo?).