Pas Chloe Moretz, djali i David Beckham përkrah modeles së Playboy (Foto)

Brooklyn Beckham (djali më i madh i familjes Beckham) i ka surprizuar të gjithë teksa u kap duke puthur modelen Lexi Wood, vetëm një muaj pas ndarjes nga aktorja Chloe Moretz.

? special night

A post shared by bb (@brooklynbeckham) on

 Moretz dhe Beckham mendohej se ishin ende të lidhur, por mesa duket fotot e kapura nga paparacët provuan të kundërtën.

Advertisement


20-vjeçarja Lexi Wood është një modele kanadeze mjaft seksi, e cila ka pozuar për revista të njohura si Playboy, Vogue, GQ etj.

wasted times @peppermayo

A post shared by LEXI WOOD (@lexiwood) on