Pas çdo poze seksi të Lori Hoxhës nuk mungojnë komentet ngacmuese të së motrave

Zakonisht është Sara Hoxha ajo që i le ndonjë koment ngacmues motrës së saj më të madhe Lori Hoxha. Këtë herë ama, ishte Redia.

Lori postoi një foto nga plazhi ku promovonte turizmin në Shqipëri,  me rroba banje trup, që i nxjerrin në pah gjoksin bombastik.

 

View this post on Instagram

 

E bukura Shqipëri #visitAlbania

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Kaq mjaftoi dhe mbishkrimit “E bukura Shqipëri. Vizito Shqipërinë”, Redia i kthehet: “Vetëm Shqipërinë nuk shohim këtu”. Madje ndërhyn dhe Sara duke shkruar: “Hahaha kështu mendoj edhe unë”.