Kjo nuk është hera e parë që modelja poston imazhe provokuese dhe as hera e parë që Noizy i komenton, por gjithmonë bëhen qendra e vëmendjes.

Mbrëmjen e djeshme, modelja ka postuar një fotografi tepër të seksi, me të cilën zbulon gjoksin dhe e fsheh me duar.

Advertisement

El dorado ose rozafa junior

A post shared by ??‍♀️ (@oriolamarashi) on

 E sa herë që shikojmë në Instagram poza si kjo nga modelja, nuk mund të mungojë komenti i Noizy-t që shpeshherë bën shaka me të.

“El dorado ose rozafa e vogel”, ishte mbishkrimi që la modelja mbi foto, kurse Noizy i shkroi “ose xhoi i vogel ti”, që nënkupton nënën e saj.