Në profilin e saj të Instagramit, Oriola Marashi shfaqet gjithmonë me make up, ku duket shumë seksi dhe provokuese.

Ndërsa në profilin e të ëmës në Instagram modelja duket krejt ndryshe. Pedagogia Xhoi Jakaj ka publikuar një foto me ish-zv/ministren Nora Malaj dhe dy vajzat e saj, Oriola dhe Xhulia. Dhe ajo që vëmë re është se anëtarja e OTR është ujë dhe sapun. Mesa duket vajza seksi, kur është para mamit është shumë e thjeshtë.

Advertisement