Mbrëmjen e djeshme, Beatrix Ramosaj ka publikuar disa Instastory, ku ka treguar se po kalonte darken me modelen bukuroshe, Vildane Zenelin.

Më pas, me një tjetër postim, këngëtarja i ka bërë të ditur të gjithëve se po kalon natën më të bukur të jetës. Dhe nëse menduat se e kishte për ndonjë mashkull, gaboheni!

Advertisement

Bëhej fjalë pikërisht për shoqërinë e Vildanes, me të ciën ka qenë në një dhomë hoteli në Kosovë gjatë kohës kur u shpreh se po kalonte natën më të bukur të jetës.

Çfarë duhet të mendojmë ne tani?! Apo më mirë të mos mendojmë asgjë.