Noizy revoltohet keq me Luanën: Të intereson vetëm fama në “TikTok”, s’jam në garë me klyshat!

Reperi i njohur, Noizy është revoltuar keq me moderatoren Luana Vjollca, pasi kjo e fundit gjatë puntatës së fundit të emisionit të saj kishte vendosur foton e tij gjatë një loje.

Ndërkohë, dy reperët e tjerë, MatoLale dhe Marin, duhet të qëllonin mbi Noizyn dhe thanë gjithashtu disa fjalë negative për të. Kjo ka bërë Rigels Rajkun, që të reagojë shumë rëndë përmes një postimi në Instagram, duke i kërkuar Luanës t’ja heq foton e tij vetëm për disa klikime. Sipas tij, ajo kërkon vetëm të krijojë sherre, të cilat më pas përfundojnë deri në rrahje dhe vrasje.

Advertisement

Postimi i Noizyt:

O @luanavjollca me fal per shprehjen po me keni ça trapin me kto krahasimet, ma hiq foton nga aty se ngelen tu m’vra ?ket mund ta thoja dhe privat po ajd mo..
Pytjet i beni shume te neveritshme doni vetem sherre me ndodh, se Cfar ndodh me rrepistat me Vone ste plas bytha ty, a rrifen a vriten a shahen, ty te intereson emisioni me ber fam në tiktok, Hiqe foton time nga aty se sjam ngara me klysha.