Noizy nuk heq dorë nga dashuria për këtë këngëtare, publikon foton e saj

Noizy është përpjekur gjithmonë ta mbajë të fshehtë jetën tij private dhe ja dalë mjaft mirë.

Por, Noizy e ka shprehur prej kohësh simpatinë që ka për Rihanna-n, madje nuk i kursente as komentet në fotot e saj. Dhe ky fiskim duket se vazhdon, ndaj jo më kot edhe mbrëmjen e kaluar, ka uruar “natën e mirë” me imazhin e fundit të RiRit.

Advertisement