Njoftim i rëndësishëm nga Noizy (FOTO)

Noizy ka bërë një njoftim të rëndësishëm në Instagram për të gjithë adhuruesit e muzikës së tij.

Reperi nga Shqipëria njoftoi se albumi më në fund është gati për t’u publikuar.

Advertisement

Brenda tij janë plot 15 këngë në mesin e të cilave ka edhe bashkëpunime.

Artisti njoftoi se publikimi i këtij albumi është shtyrë për shkak të tërmetit por tani I erdhi koha.

Kujtojmë se Noizy ka qenë shumë pranë njerëzve të cilët kishin nevojë pas tërmetit të tmerrshëm në Shqipëri që la të vdekur 51 persona dhe plagosi më shumë se 650 të tjerë.

Më poshtë postimi i Noizyt.