Juristja e njohur e emisionit ‘Shihemi në Gjyq’, Eni Çobani, na ka prezantuar me dy meshkujt më të rëndësishëm të jetës së saj, bashkëshortin dhe djalin. 

Por, deri më tani askush nuk e njihte ‘vëllaçkon’ e saj. Në një nga postimet e fundit juristja duket krah vëllait të saj të vetëm, i cili jeton jashtë shtetit.

Advertisement

‘Ekzistojne 2 dite ne vit qe s’mund te besh asgje: njera eshte “dje” dhe tjetra “neser”.Prandaj e sotmja eshte nje dite e pershtatshme, te duash te besosh dhe kryesisht te jetosh me vellackon.’-shkruan Eni krah fotos me vëllain e saj.