Aksionerja e “Top Media”, Vjollca Hoxha, feston ditëlindjen ditën e sotme dhe ashtu si vitet e shkuara, nuk mund të mungonte një urim emocionues nga vajza e saj e dashur, Lori Hoxha.

Krahas tortës mahnitëse me trëndafila që duket mjaft e shijshme dhe e zbukuruar me shumë stil (si vetë Lori), ajo shkruan: “Për sa kohë ti të jesh duke qeshur, ne të gjithë do të jemi në rregull. Gëzuar mam!”

Advertisement

as long as you’re smiling, we will all be ok❤ gëzuar mam✨

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

 Oh, Lori…