Një shok si Stresi…të tremb në gjumë (Video)

Kohët e fundit, Stresi është përfolur shumë në mediat rozë për arrestimet, lidhjen e dashurisë dhe fejesën me vajzën bukuroshe, Kejsi.

Këtë herë Stresi na ka bërë të qeshim me videon e fundit që ka postuar në Instagram. Ai ka filmuar momentin që ka trembur mikun i tij Flor Bana ndërkohë që po flinte. Krah videos Stresi shkruan “1 me 1 Flor Bana, po të prisja të të zinte gjumi”, duke na lënë të kuptojmë se dhe Flori e ka trembur një herë Stresin dhe kjo ishte një formë hakmarrje nga ana e tij.

Advertisement

1me1 @flor.bana pot prisja met zen gjumi

A post shared by Stresi?? GTA ? (@stresi) on