Një person i dashur për Dua Lipën ka ditëlindjen! Ja si e uron ajo (Foto)

Sot familja Lipa ka festë dhe Dua ka një urim të veçantë për një nga njerzit e saj më të dashur.

Motra e këngëtares, Rina Lipa sot feston ditëlindjen dhe Dua ka vendosur ta urojë më një postim publik në Instagram, duke postuar dy foto kur ishin të vogla dhe krah tyre shkruan: “Më e mira nga të gjitha. Gëzuar ditëlindjen motër. Të dua në pafundësi. Jam me fat, shumë me fat që të kam ty Rina Lipa”

Advertisement