Pas sezonit të suksseshëm të “C’est la vie”, mesa duket Marina Vjollca po shijon pushimet në maksimum.

Sigurisht një nga gjërat që të shijon më shumë kur je me pushime, është gjumi i mëngjesit. Pikërisht këtë po shijon dhe moderatoja bukuroshe, e cila ka shpërndarë një video në Instastory, ku tregon se është zgjuar vonë në mëngjes.

Advertisement

Nëpërmjet videos ajo ka treguar dhe ambientin ku është zgjuar, i cili duket shumë i madh dhe i veçantë, por nuk kuptohet nëse është shtëpia e saj apo ndodhet me pushime jashtë.
Marina shfaqet e veshur me këmishë gjumi, ndërsa pas saj duket krevati.