NEW MUSIC |Pitbull – “3 to Tango”

Pak muaj pas publikimit të “No Lo Trates” me Daddy Yankee dhe  Natti Natasha, Pitbull rikthehet me një ekuacion të thjeshtë matematikor…  “3 to Tango”  është një këngë tipike clubi, një hit me tekst seksi e me ritme që dëshmojnë rrenjët latine të artistit. Pitbull është rikthyer sërish në super formë muzikore 🙂 E po kështu duket edhe John Travolta që shfaqet në video pa flokë por tejet sharmant…