NEW MUSIC | Ledri Vula – “Si baba”

Së fundmi, reperi Ledri Vula ka publikuar këngën “Si baba” të cilën ia ka dedikuar vajzës së tij, që pritet të vije në jetë.

Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen së shpejti prindër.

Advertisement

Ditë më parë ata kanë organizuar një festë në shtëpinë e tyre, bashkë me familjen dhe shoqërinë e ngushtë.

Ndërkohë, çifti ka publikuar edhe një fotografi ku shihet barku i rrumbullakosur i Sarës.

Kjo foto është pjesë e këngës së bërë nga Ledri.