NEW MUSIC | Ghetto Geasy feat Majk – “Zhytem (Je t’aime)”

Dyshja e famshme, Getoar Selimi dhe Majk kanë publikuar projektin e ri muzikor me titull “Je t’aime”.

Këtë këngë, dy reperët e sollën të vizualizuar edhe me videoklip, në të cilin sjellin disa skena interesante, të cilat nuk i kemi parë në projektet e mëparshme të tyre.

Advertisement

Për tekstin janë kujdesur Geti dhe Majk, muzikën e bëri Geti bashkë me Alandyn, kurse videoklipi është punuar nga Entermedia.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën plot ritëm “Je t’aime” (Zhytem) nga Ghetto Geasy dhe Majk.

Burimi: Ballkani.info