NEW MUSIC | Dren Abazi – “Zjarr e Akull”

Ai është një nga këngëtarët më të mirë të llojit të tij.

E së fundmi, Dren Abazi ka lansuar projektin e tij muzikor, të titulluar ‘Zjarr e akull’, shkruan Syri Kosova.

Advertisement

Kënga e titulluar ‘Zjarr e akull’ është shkruar nga vetë Dreni i cili së bashku me Samer Agollin kanë bërë edhe orkestrimin e këngës.

Kënga është e kompletuar edhe nga ana vizuale dhe tani munda ta gjeni në kanalin zyrtar të Dren Abazit në Youtube.

/Syri.net/