Foto/ Lady Gaga del në publik me të dashurin e ri

Mbrëmjen e ndërrimeve të viteve këngëtarja Lady Gaga u fotografua duke u puthur me një mashkull misterioz me emrin Micheal.

Tashmë mediat e huaja kanë mundur të zbulojnë më shumë të dhëna për të. Bëhet e ditur se emri i tij i vërtetë është Michael Polansky dhe nuk është një personazh i njohur për publikun.

Advertisement

Michael drejton një kompani të madhe dhe ka qenë student ekselent në Universitet dhe është diplomuan në Harvard. Këto kohë ai është fotografuar sërish me Gagën në daljen e tyre të parë publike.

Çifti u shfaq më i dashuruar se kurrë në “Super Bowl”.

/Opinion.al/