NEW MUSIC | Besa ft Illeoo – “DON”

Besa Kokëdhima solli projektin e shumëpritur.

Artistja dhe Illeoo kanë publikuar projektin e ri muzikor me titull “Don”,

Advertisement

Për tekstin dhe muzikën e këngës, të dy artistët janë kujdesur që ta realizojnë pjesën e tyre, kurse miksimin Kledi Bahiti.

Për anën vizuale të kësaj kënge u kujdes Shiva Pictures, ku Besa shfaqet me një stil unik e veshur në të bardha.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin më të ri muzikor nga Besa Kokëdhima dhe Illeoo me titull “Don”.

Burimi: LiteralMedia