NEW MUSIC |Andrea Bocelli – “Return To Love” ft. Ellie Goulding

Tenori italian Andrea Bocelli do të publikojë dy bashkëpunime me Ellie Goulding dhe Jennifer Garner. Singëlli me Ellie-n është publikuar tashmë dhe mban titullin ‘Return to Love’. “Ellie Goulding ishte këngëtarja perfekte për këtë këngë. Ka një vokal shumë të bukur që më pëlqeu menjëherë”,- është shprehur Bocelli. Për më tepër ja tek e keni 🙂

Advertisement