Nesër koncert në Prishtinë, çfarë ka përgatitur Elvana? (Video)

Uhh, kjo artiste nuk pushon asnjë moment…

1st day of rehearsals 14.07.2018 Prishtine

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

 Për Elvanën kryefjala e ditës me siguri është “punë”. Prej disa kohësh këngëtarja ka bërë të ditur përmes një video-mesazhi se më 14 korrik do të mbajë një koncert në Prishtinë dhe më në fund dita po afron.

Rehearsals 14.07.2018

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Gjatë gjithë kësaj kohe kemi parë provat, pasionin dhe punën e pareshtur të saj, të gjitha këto vetëm nëpërmjet fotove që e tregojnë mjaft qartë sa e zonja është…

Dua cdo dite keshtu..

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

 Vetëm pak minuta më parë, si për të na rikujtuar se nesër është dita e shumëpritur, këngëtarja postoi një video teksa kërcente me balerinët e saj. Nga çfarë po shikojmë, duket se do të jetë një mbrëmje e paharruar dhe e zjarrtë…

Neser⚔️

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Koncerti LIVE do të zhvillohet tek Parku i Bibliotekës Kombëtare në orën 19:00.