Në muajin e 9-të të shtatzënisë, Almeda Abazi duket kështu!

Edhe pak ditë kanë mbetur nga momenti kur ish-missi i njohur shqiptar Almeda Abazi do të sjellë në jetë djalin e saj. E bukuroshja brune duket se po i shijon së tepërmi javët e fundit të pritjes së ëmbël, e tashmë që ka mbërritur në muajin e 9-të shtatzënisë na sjell tre imazhe të sajat fotografike teksa sheh në aparat me siguri kujtimet e ruajtura përgjatë këtyre muajve.

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman pritet të bëhen prindër për herë të parë të një djali. Aktualisht aktorja sapo ka hyrë në javën e 35-të të shtatzënisë.

Advertisement