Përgjithësisht jemi mësuar që moderatoren Jonida Shehu ta shohim në të njëjtin stil.

Por, këtë herë Jonidën e kemi parë ndryshe… Ajo ka publikuar disa foto ku duket më në formë se kurrë dhe mjaft sensuale. Modeli i flokëve dhe makeup-i i nxjerrin në pah tiparet e bukura moderatores.

Advertisement

Pas largimit nga Top Channel Jonida u bë temë kryesore e mediave rozë, ndërsa prej pak kohësh ajo është bërë nënë e vogëlushes Kristal.