Trashëgimtarja Paris Hilton është një ndër femrat më të pasura në botë.

Përpos pasurisë ajo është dhë shumë e talentuar. Vitin e që lam pas, Paris mori propozimin për martesë nga partneri i saj, i cili u kthye në një nga lajmet më të diskutuara të mediave rozë. Mesa duket këtë herë është ajo që ka vendosur ti bëjë atij një surprizë atij dhe fansave për ditën e Shën Valentinit.

Advertisement

Hilton ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet nudo në një shtrat me trëndafila duke mbuluar pjesët intime me to, krah saj ajo shkruaj “I need you”, e cila mendohet të jetë kënga e re që do të sjellë trashëgimtarja. Një ditë më parë ajo ka postuar një foto ku shfaqet duke kënduar dhe krah fotos ka shruar disa vargje dhe në fund ka vendosur hashtag “I need you”.

2 Days till #INeedYou ?

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

S’na mbetet gjë tjetër veçse të presim ditën e nesërme për të dëgjuar këngën e re të Paris Hilton.